Türkiye'nin En İyi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En İyi Forumu

Ceponline

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

(Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi

YazarMesaj
infumum
Haber Editörü
Haber Editörü
infumum

Erkek Mesaj Sayısı : 100
İş/Hobiler : Tiyatro,Alışveriş yapmak,Tatıle gıtmek
resimler : (Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi Keyifs10
takım : (Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi 1446

(Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi Empty
MesajKonu: (Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi   (Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:41 am

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi UKOME, dün yaptığı toplantıda, İstanbul’da 2008-2009 eğitim öğretim yılı için okul servis ücretlerine yüzde 14 oranında zam yapılmasına karar verdi.

Büyükşehir Belediyesi’ne İstanbul Ticaret Odası yüzde 29, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ise yüzde 28 servis ücreti zammı isteğiyle başvurmuştu. UKOME kararıyla, en kısa mesafedeki servis ücreti 110 YTL’den 125 YTL’ye, en uzak mesafedeki servis ücreti ise 255 YTL’den 291 YTL’ye yükseldi. Ayrıca 25 kilometrenin üzerindeki her bir kilometre için 3 YTL ile köprü geçiş ücretleri de fiyatlara eklenecek. Rehber bulundurulması zorunlu okullarda fiyatlara öğrenci başına 22,5 YTL ilave edilecek. Kardeş indirimi yüzde 10 olarak uygulanacak. Karar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadır Topbaş’ın onayının ardından yürürlüğe girecek. (Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi 6174381

ZAM UYGULAMASI SADECE (İSTANBUL)'A YAPILMIŞTIR...
http://hamachiturkey.forumb.biz

(Öğrenci & Velilerin Dikkatine) İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 14 zam geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batman’da yeni petrol bulundu